GÜNLÜK AKTİVİTE

Eşsiz Doğası ile Kaş'ta Kano Turu

Bir yandan kürek çekip, bir yandan da batık tarihi bir şehri izlemek isterseniz, bu tur tam sizlere göre. Engin maviliklerde sessizce süzülürken ruhunuzun arındığını hissedeceksiniz!

Share this

Kano turu ile Kaş’ın eşsiz doğasını turkuaz sularda kürek çekerek doya doya keşfetmeye, antik çağlardan gelen tarihi dokuyu hissetmeye ve Kaş’ın erişilmez doğasına aşık olmaya hazır mısınız?

Tam karşınızda duran Meis Adası manzarası, turkuazın tüm tonlarıyla önünüzde uzanan denizi ve begonvilleriyle Kaş’a aşık olmayana çok az rastladık. Otelimizde konaklarken kendinizi sakinliğin ve dinginliğin kollarına rahatça bırakabilirsiniz.

Buraya dinlenmeye, yenilenmeye geldiniz. Belki de hiç otelden çıkmasam da olur diyenlerdensiniz. Ama biz yine de söylemeden geçemeyeceğiz; kano turlarına katılarak Kaş tatilinize bambaşka bir boyut kazandırabilirsiniz.

Kaş kano turu rehberimize bakarak, size en uygun rotayı seçebilirsiniz. Hatta otelimizin ücretsiz kanolarıyla kendi rotanızı da çizebilirsiniz. Likya Uygarlığı tüm güzelliğiyle sizi bekliyor…

Kaş'ta kano turu nerede yapılır?

Kaş'ın en iyi kano turu rotaları


  • Çukurbağ Yarımadası: Otelimizin de yer aldığı Kaş’ın cazibe merkezlerinden biri olan Çukurbağ Yarımadası Kaş kano turu aktivitesi için en elverişli bölgelerden biridir. Burada Antiphellos Kenti’nin kalıntılarını ve antik tiyatroyu denizden görebilirsiniz.

  • Kekova: Sadece deniz yoluyla ulaşılabilen Kekova batık şehrini keşfetmek için harika bir rotadır. Denizin altındaki Likya Medeniyeti’ne ait büyüleyici kalıntıları; duvarları, kapıları ve merdivenleriyle detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Simena Kalesi de bu bölgede yer alır. Mola vererek Simena Kalesi’ne tırmanıp olağanüstü manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Kaş'ta kano macerasına hazır mısınız?

Kaş Kano Turu

KAŞ KANO TURU REHBERİ

Kaş kano turu aktiviteleriyle Kaş’ın eşsiz doğasını, turkuaz sularda kürek çekerek doya doya keşfetmeye hazır mısınız? Ya da Kaş’a aşık olmaya? Tam karşınızda duran Meis Adası manzarası, turkuazın tüm tonlarıyla önünüzde uzanan denizi ve bengonvillerinin arasında Kaş’ta kano turlarına katılarak kendinizi güzel anıların ortasına bırakabilirsiniz.